Хірургія в місті Рівне. Оториноларингологія: викривлення перегородка носа, видалення поліпів носа, лікування тонзиліту, подібне, а також видалення грижі. Ціни

Як говорять у людей “Скрипуче колесо довго їздить”. Тобто треба наглядати за собою та своїми близькими. Медичний центр лікаря Тарасюка один з найвідоміших. Основними областями роботи тут є: 

- Хірургічне втручання: пластичне; лазерне; ендоскопія; травматологія;

- Лазерні, класичні, апаратні косметологічні процедури та дерматологічні процедури;

- Ін’єкції краси: біоревіталізація, плазмофілінг та плазмоліфтинг, контурна пластика, мезонитки, ін’єкції ботулотоксину, корекція гіпергідрозу, ін. 

Говорячи пропластичну, лазерну, дитячу та загальну ендоскопічну хірургію, вона включає:

- Пластична хірургія це: пластика носа, зменшення грудей, підтяжка обличчя, отопластика, блефаропластика, зменшення живота, ліпосакція живота, пластика форми голеней, вирішення проблем із гінекомастією, трансплантація жирової тканини, інтимна пластика;

- Хірургія з використанням лазера це: лазерне лікування храпу, лазерне лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту;

- Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатрична хірургія відносно ожиріння;

- Хірургія для маленьких пацієнтів це: корегування фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: лікування риніту, видалення кист гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів. 

В переліку медцентрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” знаходиться серед лідерів. Це завдяки своєрідностям, тобіж плюсам, якими лікарі клініки оволоділи:

- Наявність високоякісної техніки. Висока технологічність дозволяє вирішувати операції різної степені складності. Операціїпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей тіла протікають найбільш акуратним чином;

- Встановлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найбільшу точність і функціональність;

- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи поєднуються з прогресивною косметологією, що дає можливість ліквідувати травматичний вплив, формувати комфортні умови під час проходження операції.

У медичному центрі ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується професійний підхід на будь-яких періодах роботи, являємось відкритими та маємо високі моральні стандарти. Це стосується кожного етапу під час роботи з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи від звернення в “Медичний центр лікаря Тарасюка”.

Коли вам треба одна з вищенаведених послуг медичного центру або якась інша, наприклад, викривлення перегородка носа в Рівному, то в лікарні будуть раді надати вам кваліфіковану допомогу. Лікують кращі лікарі в в своєму направленні. 

 

Зв’язатися з клінікою можна:

 

Прийшовши у медичний центр ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, пров. Хутірський, 5;

Зв’язавшись за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши у Ватцап чи Viber;

Написавши листа на e-mail — rcrivne@gmail.com чи klinika.plastika@gmail.com;

За допомогою соціальних мереж — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.

 За матеріалами: https://www.estet-klinika.com/lazerna-khirurhiia-ta-endoskopichni-operatsii-lor-orhaniv/septoplastuka