Рекомендації ПАТРОН ЮА перед купівлею рушниці

Зі зброєю слід завжди поводитись так, ніби вона заряджена і знята із запобіжника без численних запевнень, що вона повністю розряджена. Для того, щоб купити демісезонний костюм для риболовлі слід всього лиш навідатися до відповідного магазину товарів подібного типу. Безумовно, для придбання вогнепальної зброї також потрібно буде оформити відповідний дозвіл регулюючих органів. В даній статті ми підібрали для вас простий список традиційних правил поводження зі зброєю, дотримання яких дасть змогу вам уникнути нещасних випадків. 

Навіть розряджена зброя небезпечна

Якщо ви три маєте в руках переломну зброю потрібно відкрити її та переповнитися у відсутності патрону всередині. Багатозарядна зброя не менше потребує максимально уважної перевірки. Першочергово варто перевірити магазин. Неодмінно потрібно оглянути патронник. Не слід байдуже ставитись до будь-якої несправності викидного механізму, в результаті чого патрон міг залишитися в патроннику. На жаль, деякі мисливці недостатньо уважно стежать за технічним станом власної рушниці, в результаті чого можуть отримати поранення інші.

Основні правила поводження зі зброєю

  • Не можна допускати проникання сторонніх предметів у ствол. Коли це сталося – в жодному разі не намагайтеся виконувати постріл.
  • Стрільба з будь-якої зброї потребує максимальної уважності..
  • Доступ до сейфу зі зброєю та пароль від замку не повинні мати сторонні люди, і тим більше – діти.
  • Зброя, яка стоїть на запобіжнику, не є безпечною, адже практично будь-який запобіжний механізм спроможний зламатися. 
  • Виконуйте постріл лише після прицілювання. Ніколи не виконуйте постріл в нікуди. 
  • Якщо під час пострілу сталася осічка, патрон «зажувало» при перезарядці, або сталися інші проблеми з ударно-спусковим механізмом, ніколи не намагайтеся вирішити проблеми самому нашвидкуруч.
  • Правила поводження зі зброєю особливо гостро стосуються полювань колективного типу. Аж до того моменту, як стрілець займає позицію для стрільби, зброя повинна знаходитися в безпечному положенні, тобто рушниця має бути зламана, а затвор гвинтівки відкритий.
  • Абсолютно завжди на заходах із спортивної стрільби зброю заряджають вже безпосередньо перед виходом на позицію. Такі правила були написані виходячи з величезного досвіду, напрацьованого роками.

Якщо ви збираєтеся придбати собі зброю, обов’язково вивчайте основні правила безпеки і не зупиняйтеся в навчанні.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product/rushniczya-typhoon-phoenix-fpx-sport-s-fde-kal-12-76-stvol-51sm/