Знайти страховку на візу: поради фахівців

Доволі поширена послуга, як оформлення страхового полісу, є важливою складовою сучасного життя й надзвичайно популярною для величезної кількості людей. Під нею розуміються правовідносини страхувальника (клієнта) та страхової компанії, базова мета яких полягає у захисті клієнтських інтересів у разі настання певних умов (страхового випадку). У разі реалізації страхового випадку вам завжди буде на що покладатися у фінансовому плані. Так, ви можете сьогодні без проблем обрати страховку на візу, але варто для початку вивчити особливості всіх доступних варіантів.

Страховка для мандрівників 

Наявність такої страховки на повний термін знаходження, є обов'язковою умовою перебування громадян України в межах будь-якої чужої держави. Стандартно поліс страхування покриває медичні витрати і нещасні випадки, проте варто відмітити, що все залежить від обраної програми страхування і страхової компанії. Додатково можна застрахувати – транспортні витрати, можливість втрати багажу, затримку рейсу та багато іншого. 

Медичний страховий поліс

Присутність медичного полісу страхування дає змогу кожному оперативно та безкоштовно отримати якісні послуги медичних установ й медикаменти, у разі потреби. Страхові компанії та банки пропонують чимало готових рішень — програми, розраховані на певні вікові категорії, захворювання та інші можливі ризики.

Страховий поліс для автомобілістів 

Страховик перерахує грошове відшкодування у разі отримання травми, отриманій при автомобільної аварії. Автоцивілка або ОСЦПВ – це страховка правової та цивільної відповідальності власника автомобіля, що покриває шкоду, яка завдається здоров’ю чи майну, внаслідок автопригоди за участі та вини транспортного засобу з полісом страхування.

Поліс страхування «Зелена карта»

Страховка «Green Card» є обов'язковою для автомобілів чи мотоциклів, що їдуть за кордон, відноситься до страхування транспортних засобів. Так як Green Card – це обов’язковий документ про страхування, під час керування транспортним засобом за межами України водій зобов'язаний мати при собі чинний поліс.

Базові переваги онлайн-страхування:

  • Купити страховку можливо просто за допомогою особистого смартфону в будь-якому місці.
  • Для оформлення поліса онлайн потрібно всього кілька хвилин часу.
  • Певні види страховок (ОСЦПВ) автоматично «підтягуються» в додаток «Дія».
  • Відсутність необхідності друкувати більшість договорів суттєво впливає на вартість страхового поліса.

Швидке отримання страхового полісу 

Щоб відвідати офіс страховика іноді може знадобитися кілька годин. Купівля електронного поліса займе суттєво менше часу, ніж у випадку з традиційним варіантом. Варто просто оглянути пропозиції від страхових компаній України, виділити потрібний страховий продукт, розрахувати вартість страховки, вибрати спосіб оплати та просто отримати документ на e-mail або поштою.

Джерело: https://agent.insurs.online/